Produkt dnia

Cenniki do pobrania

Regulamin zakupów

Regulamin zakupów
 
   1.
      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są świeże, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragony lub faktury VAT.
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

   6.
      Możliwe są następujące formy płatności:  
  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką
  • przelewem 
W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 3 dni roboczych na konto bankowe wskazane w wiadomości email potwierdzającej złożone zamówienie.

  7.
      Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo na wskazany adres email wiadomość o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Dodatkowo może zdarzyć się również, że zadzwonimy do Państwa ustalając szczegóły realizacji zamówienia  
  8.
      W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności i oczekiwaniami kupującego należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej bądź Poczty Polskiej na adres widniejący w dziale "Dane kontaktowe" sklepu internetowego stanleyrawa.pl.       
      
  9.
      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uważane jest za uzasadnione.
       
 10.
         W przypadku, gdy Klient sklepu będzie chciał wdać się w spór z nasza firmą w związku z obsługą reklamacji towaru ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.

11.
      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru koszty dostawy ponosi sklep.

  12.
      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. 

13.
Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy oraz zwrotu zakupionego towaru jeżeli  w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki złoży sklepowi oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu dostępnym do pobrania tutaj. Towar kupujący zwraca sprzedającemu w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sklep zwróci zapłaconą kwotę kupującemu na wskazany przez niego nr konta bankowego niezwłocznie po otrzymaniu zwrotu.

14.
      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Promocje

Spodnie 400/073 PROMOCJA Spodnie 400/073  PROMOCJA 50,00 zł 105,00 zł
Spodnie 400/070 jeans Spodnie 400/070 jeans 50,00 zł 110,00 zł

Spodnie 400/109 Spodnie 400/109 50,00 zł 110,00 zł
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:b7e6f43cb43ac2efc58f1f1c56c49f5b#0}
Click Shop | Hosting home.pl